HAKKIMIZDA VE YÖNETİM EKİBİMİZ..

Amacımız Hosting Firmalarının ve Kullanıcıların Çıkarlarını korumaktır.Yapılacak Olan Sınıflandırma İle kullanıcı bütçesine ve projesine göre hizmeti seçebilecektir.

Hosting Birliği 10.10.2018 tarihinde proje aşamasına girerek hayata geçirilmiştir. Web sitemizdeki her bir sayfada bütün ekibimizin emeği vardır.Amacımız Hosting piyasasında belirli yetkinlikleri olmayan kurumlar ile gerçekten yetkinliği olan vede hakkıyla bu hizmeti veren kurumları ayırmaktır.Ülkemizde Hosting firmalarının bir arada toplandığı ve reklamlarının bulunduğu birçok reklam web sitesi bulunmaktadır.Önemli olan bütün firmaların aynı platformda olması değil , önemli olan yetkinlik , ve donanım & ağ bakımından kullanıcıya sorunsuz ve çıkarlarının korunduğu bir hizmet verilmesidir.

Web sitemizde Hosting firmaları , altyapı sıralamasına göre kategorilere ayrılacaktır.Bu sıralamanın nedeni verilen hizmet kalitesinin , istenen hizmete göre sınıflandırılmasıdır. Kullanıcıların bütçesine ve projelerine göre sorunsuz hizmeti seçebilirler , böylece geçmişte yaşanan magduriyetlerin önüne geçilmiş olacaktır.

Kullanıcılar Uygunluk Listelerinde listenen firmalara , firmaların alt yapılarına bakarak istedikleri firmalardan istedikleri hizmetleri alabileceklerdir.

Hosting Birliği Neler Yapar ?

Verilen Hizmetler Nelerdir?

 • 100%
  Başvuru Üzerine Firma Ziyaret Edilir.
 • 100%
  Gerekli İncelemeler Yapılır & Notlar Alınır.
 • 100%
  Var Olan Uygunluk & İmkanlara Bakılır.
 • 100%
  Gereksinimler & Şartlar Kontrol Edilir.
 • 100%
  Firma Durumuna Göre Kategoriye Ayrılır.
 • 100%
  Kullanıcılar Firmalara Bakabilirler.
 • 100%
  Bütçe&Projelere Göre Hizmetler.
 • 100%
  Altyapı & Müşteri Memnuniyeti İnceler

EKİBİMİZ

A'dan Z'ye bütün Ekip Üyelerimiz Aşağıdadır. Biz Burada Sadece İşini Yapan Yabancı Kişiler Değil , Birlikte Nasıl Güzel İşler Çıkartabiliriz , Çözüm Üreten Bireyleriz...

Web Designer

about designer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.